Jedna aplikace vládne všem

 
 Rostislav Fukala

Po necelých čtyřech měsících od oznámení aplikace Office pro mobilní platformy je oficiální verze konečně na světě. Stahovat můžete pro Android nebo iOS.

A screenshot of a cell phone  Description automatically generated

Nová aplikace nazvaná jednoduše Office sdružuje několik původně samostatných aplikací pro práci s dokumenty a médii dohromady. Jedná se zejména o aplikace Word, Excel a PowerPoint, které mohou pracovat s lokálními dokumenty, soubory na OneDrive (for Business – v případě firemního použití).

A screenshot of a cell phone  Description automatically generated

Práce s aplikací je velmi intuitivní. Domovská obrazovka nabízí doporučené dokumenty – od těch na kterých jste naposledy pracovali. Ovládací prvky ve spodní části aplikace nabízí návrat na domovskou obrazovku, vytvoření nového dokumentu, poznámky či média za pomoci fotoaparátu a akce pro sdílení souborů, převodu textu z obrázků, práci s PDF dokumenty (nechybí ani možnost dokument podepsat prstem) a snímání QR kódů.

Nový dokument v aplikacích Word, Excel a PowerPoint lze vytvořit z naskenovaného textu, tabulky či obrázku, jako prázdný dokument nebo za pomoci široké škály šablon.

Další informace o aplikace naleznete na Microsoft 365 Blogu, či na produktovém webu firmy Microsoft.

Sdílej v médiích

jedna-aplikace-vladne-vsem

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu