Microsoft Copilot for Security je obecně dostupný od 1. dubna 2024 s novými funkcemi

 
  novinka

Společnost Microsoft 13. března 2024 oznámila, že integrovaný nástroj bezpečnosti Microsoft Copilot for Security bude celosvětově dostupný od 1. dubna 2024. Jedná se o první řešení založené na generativní umělé inteligenci, které pomáhá odborníkům na bezpečnost a IT zachytit to, co ostatní přehlédli, pohybovat se rychleji a posilovat týmovou odbornost. Copilot operuje s velkým množstvím dat a hrozeb, včetně více než 78 bilionů bezpečnostních signálů, které Microsoft zpracovává každý den, a je kombinován s velkými jazykovými modely, aby poskytoval přizpůsobené poznatky a vedl uživatele k dalším aktivním krokům. Díky rychlosti a objemu zpracovaných dat pomocí umělé inteligence můžete s Copilotem chránit a transformovat bezpečnostní operace ve vaší organizaci.

Nové schopnosti Microsoft Copilot for Security, nové integrace a přelomová generativní umělá inteligence budou dostupné od 1. dubna 2024. Inspirující výsledky druhé ekonomické studie Copilot for Security ukazují, že zkušení bezpečnostní profesionálové jsou rychlejší a přesnější, když používají Copilot, a chtějí ho nadále používat. Výsledky jsou opravdu ohromující:

  • Zkušení bezpečnostní analytici byli s Copilotem o 22 % rychlejší

  • Zároveň byli o 7 % přesnější při všech řešených úkolech

  • 97 % z nich také uvedlo, že Copilota chtějí použít při opakovaných úkolech

MicrosoftTeams-image-49

Tato nová studie společnosti Microsoft se zaměřuje na zkušené bezpečnostní profesionály a rozšiřuje randomizovanou kontrolní studii, která byla publikovaná v listopadu loňského roku, a zaměřovala se na nové bezpečnostní profesionály. Obě studie měřily dopady na produktivitu, když analytici prováděli bezpečnostní úkoly s použitím Copilot for Security ve srovnání s kontrolní skupinou analytiků, která ho nepoužívala. Kombinované výsledky obou studií ukazují, že všichni – bez ohledu na úroveň zkušeností a typ odbornosti – mohou v bezpečnosti dosáhnout úspěchu a rozvoje s Copilotem. Pokud svěříme Copilot do rukou bezpečnostních týmů, můžeme nejen překonat bariéry onboardingu a rozvoje, ale také zlepšit jejich pracovní zkušenost. Copilot představuje bezpečnost pro všechny.

Společnost Microsoft současně představila licenční model pay-as-you-go, který dělá Copilot for Security dostupným širšímu spektru organizací než jakékoliv jiné řešení na trhu. S tímto flexibilním modelem cen na základě spotřeby, můžete rychle začít a pak škálovat své použití a náklady podle potřeb a rozpočtu vaši oragnizace. Microsoft Copilot for Security bude k dispozici k nákupu od 1. dubna 2024. Pokud se chcete dozvědět více nebo plánujete Microsoft Copilot for Security vyzkoušet a využívat, kontaktujte specialisty KPCS CZ na kybernetickou bezpečnost a řešení Microsoft.

Microsoft Copilot for Security is generally available on April 1, 2024 | Microsoft Security Blog

Sdílej v médiích

microsoft-copilot-for-security-je-obecne-dostupny-od-1-dubna-2024-s-novymi-funkcemi

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu