KPCS CZ má další specializaci Microsoft

 
  novinka

KPCS CZ získala specializaci Adoption and Change Management. Co to pro nás znamená? Aby mohli naši zákazníci dosahovat lepších výsledků, je pro jejich uživatele důležité přijmout nové služby a osvojit si změny procesů a chování. Služby adopce, správy a řízení změn nám poskytují jedinečnou příležitost pomáhat vytvářet našim zákazníkům nové hodnoty a zdroje příjmů prostřednictvím platformy Microsoft 365 a tím posilovat vzájemnou spolupráci.

Právě v době, kdy postupně přichází na trh Microsoft 365 Copilot, který zcela zásadně změní způsob práce a její produktivitu, vnímáme naši expertízu jako klíčovou. Adopce prostředí, které spojuje sílu velkých jazykových modelů (LLM) s daty a proměňuje slova v nejvýkonnější nástroj produktivity je pro nás a naše zákazníky obrovskou výzvou. Přijmout tuto tvůrčí změnu, která umožní rychle zvládnout to, co se ještě musíme naučit bude evoluční proces, jehož progresi teď asi jen těžko dokážeme odhadovat. Pravděpodobnost, že bude rychlejší a dynamičtější, než tomu bylo kdykoliv v minulosti, však hraničí v podstatě s jistotou.

Věříme, že jsme udělali další krok, oceněný nejen společností Microsoft, ale především našimi zákazníky při realizaci společných projektů.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-ma-dalsi-specializaci-microsoft

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu