KPCS CZ drží designaci Microsoft pro AI

 
  novinka

S hrdostí oznamujeme, že jsme získali další, v pořadí již pátou, designaci v rámci programu Microsoft Solutions Partner - tentokrát pro Data & AI.

Solutions Partner pro Data a Umělou Inteligenci (Azure), kterým jsme se čerstvě stali, musí dle Microsoftu prokázat svou širokou schopnost pomáhat zákazníkům spravovat jejich data napříč různými systémy a vytvářet tak řešení pro analýzu dat a pro umělou inteligenci. Solutions Partner pro Data a AI (Azure) zaručuje svým zákazníkům vysoký standard spolupráce, která je garantovaná právě řadou závazků s designací spojených.Jako Solutions Partner pro Data a AI jsme se zavázali ke školení a akreditaci a již jsme dodali řešení, která vedou naše zákazníky k úspěchům. Zákazník tak dostává reálnou záruku, že si partnera vybral opravdu správně.

To jsou dle společnosti Microsoft podmínky pro udělení této designace. A jako odpověď přidáváme text našeho CEO Mirka Knotka. _ "Microsoft před cca dvěma lety významně zvýšil laťku pro certifikaci partnerů a zavedl tzv. Solutions partner designace. Každou z těchto designací je velmi obtížné dosáhnout - partneři musí prokázat vynikající způsobilost ve třech kategoriích - výkon, vzdělávání a úspěch zákazníků. Tato kritéria ale na druhou stranu jasně ukazují, kteří partneři jsou první liga a kteří ne. Již v polovině minulého měsíce se nám podařilo získat další designaci: Data & AI, což je v souladu s naší ambicí být nejlepší Microsoft AI Cloud partner na trhu.

V tuto chvíli máme již 5 designací ze 6 možných. Řadíme se tak k těm nejlepším partnerům Microsoftu i z globálního pohledu. Děkujeme moc hlavně kolegům, kteří za nás splnili znalostní část. Dík za rychle dokončené certifikační zkoušky, bez kterých by se to nepovedlo."_

A přidáváme i gratulaci od společnosti Microsoft:

"The Solutions Partner designation program is anchored to the Microsoft Cloud in six solution areas, which are aligned to how Microsoft goes to market. By attaining solution area designations, you can demonstrate your organization’s capabilities in delivering customer success in the solution areas. Solutions Partners receive a customer-facing badge to differentiate their organization. Congratulations. Since you’re already a designated Solutions Partner with Microsoft and you’ve met the requirements for additional solution areas, we’ve automatically enrolled you in these additional solution area(s) : Azure Data & AI."

"(Program designací Solutions Partner je zakotven v Microsoft Cloudu v oblastech šesti řešení, která jsou v souladu s tím, jak s nimi Microsoft přichází na trh. Získáním designace pro oblast řešení můžete prokázat schopnosti své organizace při zajišťování úspěchu zákazníků v oblastech různých konkrétních řešení. Solutions Partneři získávají odznak zaměřený na zákazníky, aby pozitivně odlišili svou organizaci od ostatních. Gratulujeme. Vzhledem k tomu, že jste již oceněným partnerem pro řešení společnosti Microsoft a splnili jste požadavky pro další oblasti řešení, automaticky jsme vás zaregistrovali do těchto dalších oblastí řešení: Azure Data & AI.)"

Sdílej v médiích

kpcs-cz-drzi-designaci-microsoft-pro-ai

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu