Zrychlení a efektivita ve správě rozpočtů Microsoft Azure!

 
  Azure

Správa nákladů je jednou z klíčových oblastí pro zákazníky Azure, zejména pokud jde o optimalizaci nákladů a plánování rozpočtů. Nové uživatelské rozhraní nabízí nástroje, které umožňují přesný a detailní přehled o výdajích, a tím pomáhá partnerům Microsoftu lépe porozumět nákladům a zákazníkům efektivně spravovat své rozpočty.

Společnost Microsoft zpřístupnila ve druhé polovině června nové uživatelské rozhraní pro sledování a správu nákladů v Microsoft Azure. Toto rozhraní nabízí partnerům Microsoftu rozšířené funkce, které umožňují snadnější a efektivnější přístup k datům a přehledům využití služby Azure. Nové rozhraní přináší rychlejší a pohodlnější správu rozpočtů zákazníků na základě informovaných rozhodnutí.

Díky rozšířené funkcionalitě mohou partneři Microsoftu snadno a rychle získat potřebné informace a reporty o nákladech svých zákazníků v Azure. To umožňuje efektivnější plánování a rozhodování, což přináší výhody v podobě lepšího využití prostředků a optimalizace nákladů. Prostředí umožňuje detailní sledování rozpočtů podle různých kritérií, jako jsou typy služeb, jednotlivé zdroje a časové období. V dashboard vidíte například měsíční rozpočet, aktuální odhad útraty nebo procentuální využití rozpočtu. Partnerům Microsoftu tak poskytuje přesný a aktuální přehled o nákladech a umožňuje jim lépe porozumět potřebám využití Azure u svých zákazníků.

S novým uživatelským rozhraním pro správu výdajů v Microsoft Azure je plánování a správa rozpočtů jednodušší a efektivnější. Partneři Microsoftu mají nyní lepší nástroje a zdroje pro informovaná rozhodnutí a mohou pomoci svým zákazníkům dosáhnout optimálního využití Azure a řídit své náklady. Využitím nového uživatelského rozhraní pro správu výdajů v Azure získávají partneři Microsoftu a jejich zákazníci konkurenční výhodu, která jim umožňuje lépe plánovat, spravovat a optimalizovat své rozpočty v rámci služby Azure. Využijte možnost prostřednictvím expertní znalosti KPCS CZ optimalizovat své cloudové prostředí.

Sdílej v médiích

zrychleni-a-efektivita-ve-sprave-rozpoctu-microsoft-azure

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu