"Rozšíření síly Copilotu: Pro všechny jednotlivce a firmy"

 
  novinka

Rozšíření Copilotu pro Microsoft 365 do firem všech velikostí

Copilot pro Microsoft 365 je obecně dostupný pro podniky od listopadu 2023. Podle statistik, se 40% společností z žebříčku Fortune 100 zapojilo do Microsoft programu předběžného přístupu a od obecné dostupnosti pro podniky již Copilot využívají zákazníci jako Visa, BP, Honda, Pfizer a partneři jako Accenture, KPMG a PwC. To znamená, že již tisíce uživatelů napříč odvětvími a sektory začaly pracovat novým způsobem s umělou inteligencí jako svým průvodcem („copilotem“). Včera 15.1.2024 společnost Microsoft oznámila, že Copilot for Microsoft 365 je nyní k dispozici pro organizace všech velikostí – bez minimálního počtu uživatelů. Pro každou společnost se tak otevírá možnost začít ve své každodenní práci využívat sílu a možnosti umělé inteligence.

Nejnovější aktualizace zahrnují:

 1. Copilot pro Microsoft 365 je teď obecně dostupný pro malé firmy s Microsoftem 365 Business Premium a Business Standard: Zákazníci si mohou koupit jednu až 299 licencí za 30 USD (28,1€) za osobu na měsíc.
 2. U komerčních plánů byl odebrán minimální počet 300 licencí a zpřístupněn Copilot pro zákazníky Office 365 E3 a E5 (dříve se vyžadovala licence Microsoft 365).
 3. Komerční zákazníci si teď mohou koupit Copilot pro Microsoft 365 prostřednictvím sítě partnerů Microsoft Cloud Solution Provider.
 4. Minulý měsíc byla také oznámena dostupnost Copilot pro Microsoft 365 pro pedagogy a zaměstnance ve školství viz. Rozšíření přístupu Microsoft Copilot ve vzdělávání | Microsoft EDU

Copilot pro Microsoft 365 se tak pro organizace stává ještě výkonnější, protože funguje napříč celým vaším pracovním prostředím – včetně e-mailů, schůzek, chatů, dokumentů, webu a dalších nástrojů. Díky interakci v přirozeném jazyce, jako je "Řekněte mému týmu, jak jsme aktualizovali produktovou strategii", může Copilot generovat aktualizaci stavu na základě ranních schůzek, e-mailů a komunikačních linek chatu. Copilot je také integrován do aplikací, které miliony uživatelů používají na denní bázi, včetně Microsoft Teams (který není k dispozici s Copilot Pro). Copilot evokuje vaši kreativitu ve Wordu, analyzuje data v Excelu, navrhuje prezentace v PowerPointu, třídí doručenou poštu v Outlooku, shrnuje schůzky v Teams – ať už jste se jich aktivně zúčastnili, nebo ne – a ještě mnoho dalšího. Díky zabezpečení, ochraně osobních údajů a dodržování předpisů na podnikové úrovni přichází doba, kdy uvidíme, jak organizace všech velikostí dosahují lepších výsledků pomocí umělé inteligence.

Aktuálně podporované jazyky (s vyjímkou Excel, který je zatím pouze v angličtině)

 • Angličtina (US, GB, AU, CA, IN)
 • Španělština (Španělsko, Mexiko)
 • Japonština
 • Francouzština (Francie, Kanada)
 • Němčina
 • Portugalština (Brazílie)
 • Italština
 • Zjednodušená čínština
 • Podpora češtiny je avizovaná v první polovině roku 2024

Další informace najdete na blogu Microsoftu 365.

Copilot-Mobile-App-Hero-Imagery_16x9

Představení Copilot Pro: Oživte svou kreativitu a produktivitu na maximum

Zatímco Copilot pro Microsoft 365 poskytuje nejlepší prostředí pro organizace, tak Copilot Pro přináší tento zážitek jednotlivcům. Společnost Microsoft oznámila dostupnost nového předplatného Copilot Pro, které přináší nejvyspělejší funkce a schopnosti řešení Copilot jednotlivcům. Ať už potřebujete pokročilou pomoc s psaním, programováním, návrhem, výzkumem nebo učením, Copilot Pro přináší výkon, produktivitu a kreativitu.

Copilot Pro poskytuje:

 1. Jediné prostředí s umělou inteligencí, který pracuje na všech vašich zařízeních, porozumí vašemu kontextu na webu, na počítači, v aplikacích a v dohledné době také na vašem telefonu, aby vám přinášel správné dovednosti ve chvíli, kdy je potřebujete.
 2. Přístup ke Copilotu ve Wordu, Excelu, PowerPointu, Outlooku a OneNote na PC, Macu a iPadu pro předplatitele Microsoft 365 pro jednotlivce a rodiny.
 3. Přednostní přístup k nejnovějším modelům – počínaje dneškem s GPT-4 Turbo od OpenAI. S Copilotem Pro budete mít přístup k GPT-4 Turbo během maximálního vytížení pro rychlejší výkon a brzy také možnost přepínat mezi jednotlivými modely podle vašich potřeb a preferencí.
 4. Vylepšené vytváření obrázků s umělou inteligencí pomocí Image Creator od Designer (dříve Bing Image Creator) – zajišťuje rychlejší výsledky díky 100 vylepšením denně a přináší vám lepší kvalitu obrázků a formát na šířku.
 5. Možnost sestavit si vlastní Copilot GPT – přizpůsobený Copilot zaměřený na vaše konkrétní téma v novém nástroji Copilot GPT Builder (brzy k dispozici) s jednoduchým souborem pokynů.

Již dnes se můžete se přihlásit k odběru Copilot Pro za 20 USD měsíčně na jednoho uživatele (platí pro již zapojené země). Získáte tím přístup ke špičkovým, které posunou vaši tvůrčí a produktivní práci na novou úroveň.

Další informace najdete na blogu Microsoftu 365.

Sdílej v médiích

rozsireni-sily-copilotu-pro-vsechny-jednotlivce-a-firmy

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu