KPCS CZ zvítězila v Microsoft Partner of the Year Awards

S radostí oznamujeme, že KPCS CZ získala cenu Microsoft Partner of the Year 2023 v kategorii Country Partner.

Toto ocenění je kompetitivním celosvětovým uznáním excelence KPCS CZ mezi partnery společnosti Microsoft. Vítězové patří mezi vybranou skupinu partnerů, kteří skutečně vynikají ve významném technologickém oboru. Jednotlivé kategorie za rok 2023, budou slavnostně vyhlášeny na letošní partnerské konferenci Microsoft Inspire.

Řešení a služby KPCS CZ, které pomáhají naplňovat zákazníkům jejich byznysové, provozní a finanční cíle, jsou výsledkem expertizy, tvrdé práce a obětavosti. Toto ocenění pro nás znamená další zviditelnění naší práce a těšíme se, že nám pomůže vytvářet nové obchodní příležitosti a posilovat stávající vztahy, prohloubit znalost značky KPCS a zvýšit naše uznání a postavení na trhu.

Velice si vážíme získání prestižního ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2023. Toto ocenění jsme získali především díky skvělé práci našeho týmu a odbornosti v technologiích Microsoft. Bez doručování inovativních řešení a projektů našim zákazníkům, přístupu každého z KPCS CZ by se takový úspěch nedostavil. KPCS CZ byla oceněna tímto titulem již po třetí ve své historii a v novodobé cloudové éře jsme jediným partnerem Microsoftu v ČR, kterému se ocenění podařilo získat opakovaně.“ Říká Chief Visionary a Sales Officer KPCS CZ Ondřej Výšek a jako příslib pro nás i pro všechny naše partnery dodává:

I nadále budeme pokračovat v rozvíjení našeho partnerství s Microsoftem, abychom dále posilovali naši pozici na trhu a přinášeli našim zákazníkům ta nejlepší technologická řešení a tím tak naplňovali naši vizi a misi.

Děkujeme všem partnerům a kolegům, kteří se na našem významném úspěchu podíleli. Těšíme se na to, čeho všeho společně dosáhneme v budoucnu.

Více se o letošních vítězích můžete dozvědět na blogu nebo webu společnosti Microsoft. Těšíme se na společnou oslavu úspěchu v rámci Microsoft Inspire, která proběhne 18. - 19. července 2023.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-zvitezilo-v-microsoft-partner-of-the-year-awards

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu