Moderní pracoviště v době digitální transformace

27.9.2018 13:00 - 14:00

„Moderně a bezpečně“ – to je motto současnosti a budoucnosti každé společnosti. Chcete zajistit ve vaší společnosti všechny potřebné scénáře moderní spolupráce a zároveň bezpečnost firemních dat? Návrat k papíru a tužce není ta správná cesta.

Možná se vám zdá, že možnost práce kdykoliv a odkudkoliv a zajištění bezpečnosti jsou tak trochu proti sobě. Ale přitom tomu vůbec tak být nemusí.

Na webináři si ukážeme, jak takovéto zadání splnit. Uvidíte možnosti a nástroje Microsoft 365 pro malé i větší týmy, pro zapojení všech zaměstnanců společnosti i pro moderní intranet. A to s integrovanou bezpečností, která ale uživatelům nemusí bránit v práci.

#Microsoft365 #Teams #Yammer #Planner #SharePoint #Intune #Windows10

PROGRAM WEBINÁŘE

Práce odkukoliv

PRÁCE ODKUDKOLIV

Bezpečnost především

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Jak to udržet pod kontrolou

IT POD KONTROLOU

Microsoft 365

MICROSOFT 365

PRŮVODCE WEBINÁŘEM

Petr Vlk je architektem cloudových řešení ve společnosti KPCS CZ a specializuje se na oblasti nasazení a efektivního užití služeb Microsoft 365 u široké škály zákazníků. Vedlejší specializací je oblast zabezpečení firemních aktiv pomocí technologií a služeb ze sady Enterprise Mobility + Security. Pravidelně přednáší, píše články pro český TechNet Blog a za jeho aktivity směrem k široké veřejnosti je držitelem ocenění Microsoft MVP.

REGISTRACE

Na základě vaší registrace vám bude zaslán link na připojení k webináři. Webinář je ZDARMA.

Ochrana osobních údajů | V případě potíží s registrací nás kontaktujte