Získejte kontrolu nad firemními daty. Vytěžte je na maximum!

12.11.2018

Internet věcí – IoT – již není jen fráze. Je to realita, na níž si můžete sáhnout, kterou můžete opravdu použít a která může vašemu podnikání přinést skutečnou hodnotu. To vše bez kompromisů a bez výhrad, do posledního šroubku… nebo vlastně čidla.

Správně a včas zanalyzovaná firemní data vám můžou ukázat nové cesty pro další rozvoj a růst vaší firmy. K tomu je potřeba se připojit k nejrůznějším zdrojům dat, provést jejich analýzu a interpretaci, aby umožnila co nejrychlejší pohled na váš byznys a tím adekvátní rozhodování. Navíc, data můžete využít i z IoT!

Služba a související produkty rodiny Microsoft Power BI jsou všestranným prostředkem k propojení vašich dat ve zcela nové kvalitě. Připojte se na vámi zvolené datové zdroje, vytvořte vztahy mezi nimi a následně sestavte neomezený počet pohledů na nově odhalené souvislosti. Představíme si všechny fáze budování nového náhledu na data: jak a které zdroje připojit, jak definovat souvislosti pomocí relací a jak surová data přímočaře proměnit ve vizuální sdělení, s mnoha úhly pohledu a možností interaktivního přizpůsobení. To vše s nástrojem Microsoft Power BI, jehož možnosti se dramaticky zlepšují s každým měsícem.

Nový pohled na věc můžete získat i díky IoT, který se dnes stává motorem i nervovou soustavou moderního řízení technologických celků, průmyslových sítí i logistických zařízení. Nezáleží na tom, zdali sbíráte data z 10 nebo 10 tisíc čidel. Záleží jen na vaší představě a zejména na tom, co vám váš IoT má říci, v čem vám má pomoci. Platforma Microsoft Azure poskytuje kompletní zázemí pro vybudování vlastního IoT. Můžete připojit širokou škálu zařízení a sestavit kompletní cestu pro jimi poskytovaná data. Od sběru surových zdrojových dat postoupíte k výkonné analýze a agregaci bez zbytečných zpoždění, abyste buď shromážděné informace uložili v distribuovaných databázích, nebo je přímočaře zobrazili v živých prezentacích a sdíleli s příjemci. Pokročilé služby a metodiky strojového učení přenesou vaše data za nové obzory a tvůrčí přístup jim dá novou hodnotu.

Přijďte se podívat, jak sestavit řetězec služeb, od připojení zařízení – IoT Hub – přes analýzy „za letu“ – Stream Analytics – po uložení do databází (SQL i dokumentových) či bezprostřední zobrazení – Power BI. Inspirujte se potenciálem strojového učení a přesvědčte se, že IoT není jen vize, ale realita, jež přináší zásadní hodnotu, třeba i vašemu podnikání.

PROGRAM SEMINÁŘE

IoT

KDE A JAK VZÍT DATA

Uložení dat

JAK DATA BEZPEČNĚ ULOŽIT

Zpracování dat

JAK DATA ZPRACOVAT

Prezentace dat

JAK DATA PREZENTOVAT

ČAS

8:30 - 9:00

REGISTRACE - SNÍDANĚ

9:00 - 13:15

ODBORNÝ PROGRAM

13:15 - 14:00

OBĚD

KONTAKT

Prostory Microsoft s.r.o.

Vyskočilova 1561/4a

140 00 Praha 4

  777 743 006

 

 www.kpcs.cz

BB Centrum, Budova Delta, Microsoft

REGISTRACE

Vaše osobní data budou použita pouze pro potřeby registrace na seminář a jeho organizaci společností KPCS CZ.

Ochrana osobních údajů | V případě potíží s registrací nás kontaktujte