Sledování provozu IT a kybernetická bezpečnost v praxi

8.4.2019

Řešení operačního monitoringu a kybernetické bezpečnosti je nedílnou součástí agendy IT každé společnosti na světě. Služba ATOM v tomto ohledu může nabídnout unikátní řešení, které v sobě propojuje monitoring provozních i bezpečnostních informací a zároveň okamžitě přináší interpretaci a řešení nalezených incidentů a také těmto incidentům umí předcházet.

Služba ATOM nepřináší téměř žádné náklady na implementaci a samotnou správu.

Na tomto semináři vás seznámíme s obsahem, fungováním a přínosy služby ATOM, jejím nasazením a používáním. Zaměříme se především na reakce na vznikající incidenty a jejich diagnostiku.

PROGRAM SEMINÁŘE

Práce odkukoliv

SLEDOVÁNÍ PROVOZU

Bezpečnost především

BEZPEČNOST DAT

Jak to udržet pod kontrolou

HYBRIDNÍ ŘEŠENÍ

Microsoft 365

ÚSPORA NÁKLADŮ

ČAS

8:30 - 9:00

REGISTRACE

9:00 - 13:15

ODBORNÝ PROGRAM

13:15 - 14:00

OBĚD

PRŮVODCE SEMINÁŘEM

Jan Marek je IT security konzultant a architekt s více než 10 lety praxe. V rámci své profesionální kariéry působí také jako lektor a přednášející na řadě odborných konferencí. Primárně se zaměřuje na oblast kybernetické bezpečnosti, cloudové  a infrastrukturní služby, zejména na Windows Security, Windows Kernel, Microsoft Hyper-V, VMware vSphere, System Center, Windows Server, Active Directory, and Microsoft App-V.  Je vlastníkem řady Microsoft certifikátů - MCSE, MCSA, MCITP, MCTS, MS, and MCT.   Za své přednáškové aktivity a publikaci odborných článků získal ocenění Microsoft Most Valuable Professional (MVP) v kategorii Cloud a Datacenter Management.

REGISTRACE

Na základě vaší registrace vám bude potvrzena účast. Seminář je ZDARMA.

Ochrana osobních údajů | V případě potíží s registrací nás kontaktujte