Pult centrální ochrany pro vaše IT

Spravované servery

Sledované aplikace

Přenesené TB / den

Detekované incidenty

Proč zvolit moderní monitoring ATOM

 • Sledování provozu

  ATOM sleduje důležité životní funkce jednotlivých systémů. ATOM sleduje zabezpečení vašich serverů a aplikací. Pro vyhodnocení jsou použity všechny důležité informace a pravidelně vyhodnocovány. Plány STANDARD a PREMIUM nabízí uchování informací až dva roky. ATOM Service map - získejte přehled o aplikacích, nejenom jednotlivých serverech.

 • Pravidelný přehled

  ATOM poskytuje pravidelné reporty - informace o stavu sledovaného prostředí. Do reportů jsme zanesli více jak desetileté zkušenosti s řešením těch nejobtížnějších problémů v rámci infrastruktur. Obvyklé nástroje pro dohled předávají buď velké množství informací, jež se složitě zpracovávají, anebo je složitá jejich správná interpretace.

 • Bezpečnost dat pod kontrolou

  Bezpečnost a s tím související GDPR. ATOM provádí pravidelné kontroly zabezpečení systémů. Pokud je detekována jakákoliv anomálie, u vybraných plánů obdržíte telefonické upozornění. Pravidelné reporty obsahují zhodnocení bezpečnostní situace sledovaného prostředí. Od Active Directory, po SQL server; od operačního systému, po webové aplikace a RDP, od Windows po Linux.

 • Hybridní řešení

  ATOM je hybridní řešení. Získávání informací je možné z jakékoliv serverovny, od jakéhokoliv poskytovatele, z kteréhokoliv cloudu. Stačí instalovat ATOM agenta a začněte analyzovat získané informace a již po prvním týdnu provozu obdržíte report s důležitými informacemi o provozu systémů.

 • Úspora nákladů

  ATOM je koncipován jako služba pay-as-you-go. Již žádné úvodní investice do pořízení software, zaškolení personálu, či implementace. Nezáleží, zdali jste malá organizace či nadnárodní korporace. ATOM vám může být k dispozici již během několika minut. ATOM nabízí flexibilitu změnou počtu sledovaných zařízení a přechodů mezi jednotlivými plány.

 • Multiplatformní řešení

  ATOM monitoruje Windows či Linux a s tím spojené aplikace. Hyper-V nebo VMware, mějte virtualizaci plně pod kontrolou. Od výkonu po zabezpečení, všechny důležité informace z různých platforem jsou získávány, analyzovány a prezentovány v pravidelných přehledech. Možnost integrace stávajících nástrojů jako je Zabbix, Nagios nebo System Center.

Služba Active Directory a její cloudová varianta Azure Active Directory je jednou z klíčových částí provozu téměř každého IT. ATOM představuje prioritizovaný seznam doporučení s ohledem na provoz Active Directory. Doporučení jsou kategorizována do několika oblastí:
Security and Compliance - This focus area shows recommendations for potential security threats and breaches, corporate policies, and technical, legal and regulatory compliance requirements.
Availability and Business Continuity - This focus area shows recommendations for service availability, resiliency of your infrastructure, and business protection.
Performance and Scalability - This focus area shows recommendations to help your organization's IT infrastructure grow, ensure that your IT environment meets current performance requirements, and is able to respond to changing infrastructure needs.
Upgrade, Migration and Deployment - This focus area shows recommendations to help you upgrade, migrate, and deploy Active Directory to your existing infrastructure.
Výkonnostní monitorování je důležitou součástí provozu IT infrastruktury.
ATOM umožňuje získávat data z prostředí Windows Server 2008 SP1 a vyšší , ale také z některých z podporovaných Linux distribucí:
Amazon Linux 2012.09 --> 2015.09 (x86/x64)
CentOS Linux 5,6, and 7 (x86/x64)
Oracle Linux 5,6, and 7 (x86/x64)
Red Hat Enterprise Linux Server 5,6 and 7 (x86/x64)
Debian GNU/Linux 6, 7, and 8 (x86/x64)
Ubuntu 12.04 LTS, 14.04 LTS, 15.04, 15.10, 16.04 LTS (x86/x64)
SUSE Linux Enteprise Server 11 and 12 (x86/x64)
Provozujete virtualizované prostředí? Získejte informace přímo z hypervizoru Microsoft Hyper-V a VMware vSphere ESXi Host 5.5 and 6.0
Získejte informace o chybách nebo nestandardních situacích včas, rozhodujte správně. Informace poskytuje pravidelný report, ale u vyšších plánů také email či telefonát našich operátorů.
Získejte kontrolu nad zabezpečením vašich aplikací a dat. ATOM poskytuje ucelený přehled o stavu zabezpečení IT vaší organizace pomocí předdefinovaných vyhledávacích dotazů na důležité problémy, které vyžadují vaši pozornost.
Sleduje problémy mezi Azure sítěmi a poskytuje globální pohled nad network security group a aplikační gateway logy. Sleduje síťové zatížení, latence mezi sítěmi, nody, subnety společně s datovými přenosy mezi uvedeným endpointy
Pravidelné reporty ve Vašem emailu.
Uložení a analýza informací z různých log zdrojů. Windows Event log, Syslog, System Center Operations Manager, Zabbix a mnoho dalších zdrojů dat je k dispozici.
Používáte PowerBI? Připojte jej do ATOM a mějte aktuální přehled o dění ve vašem prostředí.

ATOM používají

ATOM Reseller

Globální pokrytí pomocí Microsoft Azure

Plány ATOM

FREE
0 Kč server / měsíc
Maximální počet nodů*: 5
Balíčky zařízení**: 1 zařízení
Získávání dat: 15min
Funkce: Základní
Bezpečnostní řešení: Informativní
Zasílání reportů: Týdně
Infrastrukturní doporučení: Report
Náprava problémů: Volitelně
BASIC
100 Kč server / měsíc
Maximální počet nodů*: 10
Balíčky zařízení**: 1 zařízení
Získávání dat: 15min
Funkce: Plné
Bezpečnostní řešení: Report
Zasílání reportů: Týdně
Infrastrukturní doporučení: Report
Náprava problémů: Volitelně
STANDARD
480 Kč server / měsíc
Maximální počet nodů*: Neomezeně
Balíčky zařízení**: 10 zařízení
Získávání dat: 15min
Funkce: Plné
Bezpečnostní řešení: Report
Zasílání reportů: Týdně
Infrastrukturní doporučení: Měsíčně
Náprava problémů:
Volitelně 8x5 CET
Upozornění: Email 8x5 CET
Síťový provoz / výkon: ANO/ANO
Bezpečnostní upozornění: ANO
Upozornění: Výkon
PREMIUM
999 Kč server / měsíc
Maximální počet nodů*: Neomezeně
Balíčky zařízení**: 10 zařízení
Získávání dat: 5min
Funkce: Plné
Bezpečnostní řešení:
Security Health
Zasílání reportů: Týdně + měsíčně
Infrastrukturní doporučení: Týdně
Náprava problémů:
Volitelně 8x5 CET
Upozornění: email+telefon 8x5 CET
Síťový provoz / výkon: ANO/ANO
Bezpečnostní upozornění: ANO
Upozornění: Výkon, dostupnost
Mapa služeb: ANO
Integrace s PowerBI***: ANO
Přístup do OMS konzole: ANO

Často kladené dotazy (FAQ)

 • Jaké verze operačního systému na serverech je službou ATOM podporované? +

  ATOM umožňuje získávat data z prostředí Windows Server 2008 SP1 a vyšší , ale také z některých z podporovaných Linux distribucí:

  • Amazon Linux 2012.09 --> 2015.09 (x86/x64)
  • CentOS Linux 5,6, and 7 (x86/x64)
  • Oracle Linux 5,6, and 7 (x86/x64)
  • Red Hat Enterprise Linux Server 5,6 and 7 (x86/x64)
  • Debian GNU/Linux 6, 7, and 8 (x86/x64)
  • Ubuntu 12.04 LTS, 14.04 LTS, 15.04, 15.10, 16.04 LTS (x86/x64)
  • SUSE Linux Enteprise Server 11 and 12 (x86/x64)
  Číst více
 • Pokud mám problém nebo dotaz se službou, kam se mohu obrátit? +

  Vaše dotazy můžete zaslat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Číst více
 • 1

Získejte ATOM ještě dnes

Kontaktujte ATOM Tým

.#.