User: anonymous | Login | Register

IT Consulting

Consulting by top of the class certified experts.

more information

Project management

Expirienced project managers can work for your company!

more information

Exchange4U Hosting

Exchange 2016, SharePoint and more.

more information

Office 365

Office 365 - Konzultujte s odborníkem

Trendy v oblasti IT/IS jsou zcela zřejmé - nároky na stálé zvyšování produktivity zaměstnanců a efektivnější sdílení informací v rámci společnosti i směrem k zákazníkům. S tím samozřejmě rostou nároky na bezpečnost a dostupnost dat. Jednou z možností, jak si naplnění těchto potřeb zajistit, je využít hostovaného řešení Office 365 od společnosti Microsoft. Jedná se o balíček online služeb obsahujících Microsoft OfficeExchange OnlineSharePoint Online a Lync Online.

Office 365 dokáže na vysoké úrovni zajistit e-mailovou komunikaci a jiné groupwarové funkce, Instant Messaging, Document Management, Shared Workspaces, Presence a Web Conferencing. Protože se jedná o online služby, může uživatel pracovat v podstatě kdekoli kde má připojení k internetu a s použitím aplikací Microsoft Office i tam, kde nemá. Office 365 je určen jak pro malé firmy, tak i pro velké korporace, což mj. ukazuje například rozsáhlé nasazení BPOS (předchůdce služeb Office 365) u Coca-Cola Enterprise přibližně pro třicet tisíc uživatelů.

Hlavní motivací k přechodu na Office 365 jsou většinou předvídatelné provozní a nízké pořizovací náklady, snadná správa přes webové rozhraní a v neposlední řadě 25GB velká schránka pro každého uživatele. Tento model reaguje na potřebu snižovat náklady na software, outsourcovat a rychle reagovat novým řešením na požadavky byznysu. Zároveň není potřeba platit za serverový hardware, jeho provoz a místo, které by zabral. Z toho plynou podstatně nižší počáteční náklady. Předplatné služeb na měsíční bázi většinou také výrazně zjednodušuje navyšování/snižování jejich rozsahu (Software as Service). Nezanedbatelné je také průběžné vylepšování softwaru a samozřejmě profesionální podpora Office 365. Také administrace bývá zpravidla mnohem jednodušší a dává tak prostor pro efektivnější využití IT personálu. Služba je účtována mezi provozními náklady, což mj. potěší podnikové ekonomy.

Služby Office 365

 • Exchange Online - hostované řešení pro e-mail, kalendář a kontakty s antivirovou a antispamovou kontrolou s kapacitou schránky 25 GB pro jednoho uživatele
 • Lync Online - hostované řešení pro zasílání rychlých zpráv, sledování prezence kolegů, pořádání audio i videokonferencí s možností sdílení souborů, aplikací nebo obrazovky přinášející možnost propojení s VoIP
 • SharePoint Online - hostované řešení pro vytváření intranet i extranet portálů k propojení kolegů, týmů, partnerů a zákazníků s prostorem od 10 GB
 • Microsoft Office - pronájem světově nejpoužívanější sady kancelářských aplikací v edici Professional Plus
 • Office Web Apps - webová verze aplikací Word, Excel a PowerPoint umožňuje prohlížet a editovat dokumenty online i pracovníkům, kteří nemají sadu Microsoft Office

Jednotlivé služby Office 365 jsou nabízeny jednotlivě nebo v kombinacích v plánech vyhovujících potřebám malých firem do 25 uživatelů i velkých společností o stovkách zaměstnancích. Bližší informace o jednotlivých plánech, vlastnostech a funkcích služeb Office 365 a jejich cenách navštivte stránky společnosti Microsoft nebo nás kontaktujte na e-mailu cloud@kpcs.cz a my najdeme nejvhodnější variantu vyhovující právě vašim požadavkům.

Hlavní výhody služeb Office 365

 • Předvídatelné provozní náklady a nízké pořizovací ceny. Variabilní výběr licenčního plánu na základě využitých služeb.
 • Chatování, audio/video přenosy mezi 2 i více uživateli, audio a video schůze a prezentace až pro 50 účastníků.
 • Poštovní schránka 25 GB na uživatele, SharePoint s uložištěm 10 GB, které roste o 500 MB za každého uživatele.
 • Antivirová a antispamová kontrola. Přístup pomocí Outlook Web App, Microsoft Outlook, ale i Windows Phone, Android a dalších klientů.
 • Podpora koexistence s on-premise řešeními.
 • Garantovaná dostupnost služeb je 99,9%.
 • Technická podpora 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Zkušební verze a zakoupení služeb Office 365

Služby Office 365 si můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma v plánu P (malé a střední firmy), plánu E (velké organizace) i ve verzi pro vzdělávací instituce.

Zkušební verzi nebo zakoupení předplatného služeb Office 365 si může každý zákazník zřídit sám skrze zákaznický portál, který je kompletně v češtině. Jediné, co k tomu potřebuje, je pouze Microsoft Live ID.

Dobré je ale nebýt na všechno sám a zajistit si podporu a pomoc při implementaci, nebo případných problémech s migrací či administraci. Zákazník proto může při objednávce Office 365 zvolit jako partnera společnost KPCS CZ, s.r.o. (ID partnera: 1784141), která má dlouholeté zkušenosti s implementací i správou Microsoft serverů a bude vám pomáhat, případně zajišťovat technickou podporu migrace. Cena služeb se zapojením partnera nemění – je pro zákazníka zcela zdarma, proto neváhejte a při objednávce nás uveďte jako Vašeho partnera.

Více informací o službách Office 365 naleznete na stránkách společnosti Microsoft nebo na portálu Microsoft TechNet.

Nechte za Vás pracovat odborníky

Nemáte ve vaší organizaci IT oddělení a nechce se vám ho zřizovat? Díky filozofii cloudových služeb Office 365 tomu tak může být i nadále a navíc ušetříte další dodatečné náklady. Správu služeb Office 365 můžete provádět zcela sami nebo ji svěřit do rukou profesionálů pomocí delegované správy.

Máme dlouholeté zkušenosti s implementací i správou SW řešení od společnosti Microsoft a disponujeme špičkovými konzultanty, kteří pokrývají celé portfolio produktů Microsoft a patří mezi první certifikované odborníky na správu a implementaci služeb Office 365 ve světě vůbec.

Pro konzultaci nasazení Office 365 nás prosím kontaktujte na adrese cloud@kpcs.cz nebo nás vyberte jako partnera při zakoupení předplatného.

KPCS CZ, s.r.o. - Partner ID: 1784141

Další informace o službách Office 365

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme připravili výukový kurz služeb Office 365 s názvem Office 365 Akademie, který probíhal v podobě online seminářů zveřejňovaných na českém TechNet Blogu. Ten vás provede všemi aspekty a výhodami používání Office 365 od zakoupení vhodného plánu, přes migraci až po správu jednotlivých služeb a pokročilé možnosti, jako jsou úpravy SharePointu nebo správa pomocí PowerShellu. Záznamy jednotlivých dílů společně s dotazy z publika jsou volně k dispozici na následujících odkazech nebo na MSTV.

 1. Úvod do Office 365
 2. Správa identit a autentizace v Office 365
 3. Nasazení Office 365 na klientech
 4. Správa Exchange Online
 5. Správa SharePoint Online
 6. Úpravy SharePoint Online
 7. Migrace ze stávajícího poštovního systému do Exchange Online
 8. Správa Lync Online
 9. Automatizace procesů v prostředí Office 365 pomocí PowerShellu
 10. SBS Essentials a Office 365
 11. Office 365 versus Google Apps

Obsah předchozích seminářů můžete také ve zkrácené podobě načerpat ze seriálu Martina Pavlise, který vyšel exkluzivně v českém časopise TechNet Flash.

 1. Úvod do Office 365
 2. Praktické zprovoznění služby
 3. Aktivace uživatelů a správa licencí
 4. Správa online aplikací
 5. Správa a konfigurace klientů
 6. Migrace dat

Pokud již provozujete vlastní prostředí s Active Directory a Exchange, jistě vás bude zajímat, jak propojit vaše interní IT s cloudem. Tedy ponechat si to, co máte, a jen některým uživatelům umožnit využití cloudových Office 365 služeb. V rámci přednášky z letošních Microsoft TechDays vám Martin Pavlis předvede praktické propojení Active Directory s cloud directory, propojení Exchange organizace s cloudem a následný přesun některých schránek a archivů do Exchange Online.

Informační stránky společnosti Microsoft o službách Office 365:

News

May 28, 2015

The future of your infrastructure

Less than two months remain until the end of support for Windows Server 2003 from Microsoft. Bring yourself into the future of your infrastructure with us through Windows Server 2012 R2 and Azure. read more


February 18, 2015

KPCS CZ becomes Microsoft Azure Circle Partner

KPCS CZ did manage to earn this title thanks to its customer commitment and demonstrated technology success. read more


More news


Windows XP - End of Support
KPCS CZ - Microsoft Partner pro rok 2015
KPCS CZ - Microsoft Most Valuable Professional
Microsoft Awards 2014 Winner
Microsoft Awards 2014 Winner