Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

IT konzultace

Konzultace špičkovými certifikovanými odborníky.

více informací

Projektový management

Zkušení projektový manažeři mohou pracovat i pro Vaši firmu!

více informací

Hostingové služby Exchange4U

Exchange 2010, SharePoint a další.

více informací

Log Parser Studio

Duben 9, 2012
 

V Exchange Serveru máme mnoho možností logování jednotlivých protokolů, ale jejich následné zpracování a získání konkrétní informace rozhodně není jednoduchá záležitost. Možná by vám mohlo pomoci Log Parser Studio.

Kategorie: Unified Communication | Autor: Martin Pavlis

V Exchange Serveru máme mnoho možností logování jednotlivých protokolů, ale jejich následné zpracování a získání konkrétní informace rozhodně není jednoduchá záležitost. Možná by vám mohlo pomoci Log Parser Studio. V podstatě se jedná o grafickou nadstavbu nástroje Log Parser, který sice znám a používám docela dlouho, ale nikdy jsem se s ním úplně nesžil – hlavně díky jeho složitému ovládání pomocí příkazové řádky a neskutečného množství konfiguračních parametrů. Nehledě na to, že originální Log Parser je obecný nástroj na práci s kde čím a tak jeho “přiohnutí” pro potřeby Exchange vyžadovalo alespoň trochu odvahy a odhodlání. Log Parser Studio je tedy grafickou nadstavbou již zmíněného nástroje, která kromě jiného přináší předpřipravené možnosti tvorby reportů nad jednotlivými Exchange protokoly. Jednoduše nádhera..

Log Parser Studio

Odkazy:

 

Diskuze

Počet komentářů: 0
:
 
:

Novinky

Prosinec 30, 2013

PF 2014

Klidnou plavbu rokem 2014 přeje tým KPCS CZ čti dál


Prosinec 10, 2013

Ukončení podpory pro certifikáty obsahující interní názvy

V následujících letech bude veřejnými certifikačními autoritami ukončena podpora SSL certifikátů, které používají interní doménová jména jako například .local. Jak tento fakt ovlivní právě vaše použití SSL certifikátů pro zabezpečení šifrované komunikace a konfiguraci vašeho prostředí? čti dál


Další novinky

Windows XP - End of Support
KPCS CZ - Microsoft Partner pro rok 2013
KPCS CZ - Microsoft Most Valuable Professional
Microsoft Awards 2013 Winner