User: anonymous | Login | Register

IT Consulting

Consulting by top of the class certified experts.

more information

Project management

Expirienced project managers can work for your company!

more information

Exchange 4U Hosting

Exchange 2010, SharePoint and more.

more information

Log Parser Studio

April 9, 2012
 

V Exchange Serveru máme mnoho možností logování jednotlivých protokolů, ale jejich následné zpracování a získání konkrétní informace rozhodně není jednoduchá záležitost. Možná by vám mohlo pomoci Log Parser Studio.

Section: | Author: Martin Pavlis

V Exchange Serveru máme mnoho možností logování jednotlivých protokolů, ale jejich následné zpracování a získání konkrétní informace rozhodně není jednoduchá záležitost. Možná by vám mohlo pomoci Log Parser Studio. V podstatě se jedná o grafickou nadstavbu nástroje Log Parser, který sice znám a používám docela dlouho, ale nikdy jsem se s ním úplně nesžil – hlavně díky jeho složitému ovládání pomocí příkazové řádky a neskutečného množství konfiguračních parametrů. Nehledě na to, že originální Log Parser je obecný nástroj na práci s kde čím a tak jeho “přiohnutí” pro potřeby Exchange vyžadovalo alespoň trochu odvahy a odhodlání. Log Parser Studio je tedy grafickou nadstavbou již zmíněného nástroje, která kromě jiného přináší předpřipravené možnosti tvorby reportů nad jednotlivými Exchange protokoly. Jednoduše nádhera..

Log Parser Studio

Odkazy:

 

Discussion

Number of comments: 0
:
 
:

News

February 18, 2015

KPCS CZ becomes Microsoft Azure Circle Partner

KPCS CZ did manage to earn this title thanks to its customer commitment and demonstrated technology success. read more


December 12, 2012

Want to work in the KPCS CZ?

We are looking for a sharp Project Manager infrastructure which know the ropes. Not only in Project Management methodologies, but also in infrastructure, ideally with experience in the areas of Microsoft Server technologies. Responsibilities - management of national and international infrastructure projects (migration, consolidation, implementation, etc.). read more


More news


Windows XP - End of Support
KPCS CZ - Microsoft Partner pro rok 2015
KPCS CZ - Microsoft Most Valuable Professional
Microsoft Awards 2014 Winner
Microsoft Awards 2014 Winner